Magyar Postagalamb Sportszövetség BRICON - a győztes rendszer    125 éves a Magyar Postagalamb Sportszövetség
Magyar Postagalamb Sportszövetség Magyar Postagalamb Sportszövetség
Magyar Postagalamb Sportszövetség

English | Szaklap 2015 | Időjárás, startajánló | Maraton Klubok | Tagszövetségek

Hírek

Pénzdíjas derby és maraton gyűrűs galambok versenyei 2010-ben

Pénzdíjas derby és maraton gyűrűs galambok versenyei (szponzorált verseny)
2010

a, Derby vagy Maraton gyűrűs fiatalok versenye:

2010. évben született csak derby vagy maraton gyűrűvel felgyűrűzött fiatal galambok részére minimum 350 km központi távolságból rendezett verseny szeptember 18. (szombat), minimum 100 versenyző 2500 galambja részére (rossz idő esetén központi egyeztetés a startról).

Díjazás:

- Maximum 7 zóna értékelése (minden zónán belül minimum 2500 induló galamb esetén díjazásra kerül a verseny)
- A versenylista sebesség alapján készül
- A 7 zóna legjobb I. helyezett galambja bruttó 1 000 000 Ft
- A 6 zóna I. helyezettje bruttó 100 -100 000 Ft.
- A győztes galambok sebessége összehasonlításával hirdetjük ki az országos 1. helyezettet (ez a saját zóna győztese is) és a további 6 zóna 1. helyezettjét.

- értékelés csak a derby és maraton gyűrűs galambok részére történik, az induló létszámba valamennyi versenyző galamb beleszámít

b, 2010-ben a Maraton aranygyűrűs kieli versennyel együtt, egyidőben szponzorált, kiemelt díjazású Nemzeti Derby versenyt hirdetünk!
Valamennyi versenyengedélyt váltott tenyésztő derby gyűrűs galambja részt vehet rajta. Költség és gyűjtés a Maraton kiírása szerint!

Értékelés: egyéni országos lista