Magyar Postagalamb Sportszövetség BRICON - a győztes rendszer    125 éves a Magyar Postagalamb Sportszövetség
Magyar Postagalamb Sportszövetség Magyar Postagalamb Sportszövetség
Magyar Postagalamb Sportszövetség

English | Szaklap 2015 | Időjárás, startajánló | Maraton Klubok | Tagszövetségek

Kiállítások

Tagszövetségi kiállítások a 2007-es évben

Összefoglaló táblázat a Magyar Postagalamb Sportszövetség Tagszövetségeinek 2007 évben rendezendő kiállítási helyszíneiről és időpontjairól.
A kiállításokon minden érdeklődőt szeretettel várnak!


01. MPS Budapest I. Szilas Tagszövetség

2143 Kistarcsa Csigaház

2007. 12. 15. Nyitvat: 10-18 óra között.


02. Budapest II. Postagalambverseny Szövetség

2007. december 14-15. 

Az érdeklődők 14-én 14-17 óra között, 15-én 09-15 óra között nézhetik meg a galambokat.

A kiállítás címe: 1238 Grassalkovich út 122-124. Táncsics Müvelődési Ház.

Mindenkit szeretettel várunk


 

03. Budapest III. Tagszövetség

 


 

04. Dél-Duna Tagszövetség

 


05. Dél-Tisza Tagszövetség

5900 Orosháza Kossuth tér 1. Kossuth Lajos Közoktatási Intézmény

2007. 12. 08.-09. Nyitvat: 08-án 14-17óráig, 09-én 08-14 óráig.


06. Dunakanyar Tagszövetség

2167  VÁCDUKA  Kossuth  u.  Tűzoltószertár  (A42 PSE székhelye)

2007. 12. 08. Nyitvat: 09 órától


 

07. Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége

 


08. Észak II. Tagszövetség

3770 Sajószentpéter Sport u. 32 Sportcsarnok

2007. 12. 01. Nyitvat: 09-16 óra között, díjkiosztó 17 órától.


09. Szolnok és Környéke Tagszövetség

5100 Jászberény Bercsényi u. 1. DMK Ifjúsági ház (Városi Könyvtár)

2007. 12. 15.-16. Nyitvat: 15.-én 09-18 óráig, 16-án 08-10 óra között.

Bírálók: Oláh Sándor, Klotz Attila, Dolóczki Tibor.


 

10. Hajdú Tagszövetség

 


11. Győr-Rába Tagszövetség

2007. 12. 08. Győrszentiván

Eredmények:

Standard

1. FERTETICS GYULA  F02  03-D-5117050  H 

2. NAGY GÁBOR  F02  05-11-94473  H 

3. KISS LÁSZLÓ  F15  03-11-77261  H 

4. KUSTYÁN TAMÁS  F02  06-D-148838  H 

5. SOKORAI CSABA  F16  01-11-53266  H

 

1. KUSTYÁN TAMÁS  F02  06-D-148806  T 

2. MAGYARI ZSOLT   F13  05-11-98381  T 

3. MAGYARI ZSOLT  F13  06-11-10844  T 

4. CSIDEY JÓZSEF  F30  05-11-94453  T 

5. CSIDEY JÓZSEF  F30  05-50-68413  T

 

Sport

A-kategória: Kustyán Tamás    F02  HU 06-11-06122  H

B-kategória: Sokorai Csaba F16  HU 05-11-00832  H 

C-kategória: Fuhrmann László F10  HU 04-D-138628  H 

D-kategória: Remete Ferenc F01  HU 04-11-82654  H

E-kategória: J.Varga Attila F10  HU 05-50-12114  H

 

Év galambja

A-kategória:Sokorai Csaba F16  SK 05-0805-278  H

B-kategória:Czank Sándor F16  HU 04-11-89280  H

C-kategória:Szarvas István  F02  HU 05-11-95186  H

D-kategória:Czank Sándor F16  HU 04-11-89220  H

E-kategória:Csidey József   F30  HU 05-11-04724 H

 

Életteljesítmény

Remete Ferenc F01  HU 01-50-69432  H 53 h. 21243 dkm


 

12. Tatabánya

 


13. Székesfehérvár és Környéke Tagszövetség

8154 POLGÁRDI Kossuth u. 76. Közösségi ház

2007. 12. 08. Nyitvat: 10-16 óráig.


14. Nyugat-Dunántúl Tagszövetség

9737 BÜK  Művelődési Ház

2007. 12. 08.-09. Nyitvat: 08-án 12-16 óra között, 09-én 08-16 óra között.


16. Esztergom Tagszövetség

2509 ESZTERGOM-Kertváros Damjanich út 50. Féja Géza közösségi ház

2007. 12. 01. Nyitvat: 12 - 16 óra között.

Eredmények:

Standard Hímek

1.  Vajas Laci  C-06  02-16-54360 h
2.  Vajas Laci  C-06  03-16-64182 h
3.  Balog Imre  B-19   05-16-77782 h
4.  Poszpisek Lajos C-12    03-16-64463 h
5.  Vajas Laci  C-06  05-16-79556 h

Standard Tojók

1.  Peller János  A-49  02 D-505257 t
2.  Németh Tamás  A-58  04-50 27371 t
3.  Petrómárkó Zs.  A-58  06-16-85579 t
4.  Farkas József   B-19 03-16-61136 t
5.  Németh Tamás A-58  05-D-139064 t

Sport

A-kategória  Németh Tamás  A-58  05-03-60824 t
C-Kategória Kalahuz Ferenc  A-58  03-50-75046 h
D-kategória Vajas Laci  C-06  04-16-70814 h
E-kategória Stéhlí Péter  A-49  02-50-D5226 t

Év galambja

A-kategória Fetter István  B-19  06-16-86277 h
B-kategória  Fetter István  B-19  05-16-77987 h
C-kategória  Vajas Laci  C-06  04-50-49955 h
D-kategória  Balog Imre  B-19  05-16-77817 t
E-kategória  Balázs G. Gábor  C-04  04-16-70461 h


17. Kolumbia Tagszövetség

2220 Vecsés Károly u. 1. 2007. 12. 01.-02.

Nyitvat: 2007. 12. 01 13 órától


18. Miskolc Tagszövetség

3561 Felsőzsolca Kassai u. 6. Művelődési ház

2007. 12. 08. Nyitvat: 08 - 16 óráig


 

19. Törökszentmiklós Tagszövetség

 


 

20. Délnyugat-Dunántúl Tagszövetség

 


21. Hírös Tagszövetség

6000 Kecskemét Graboplaszt Kft. Parketta Gyár Halasi út 10.

2007. 12. 07.-08. Nyitvat: 2007. 12. 08. 8 órától 15 óráig


 

22. Szabolcs Tagszövetség

 


23. Karancs-Mátra Tagszövetség

3170 Szécsény Rákóczi u. 95. Rákóczi Étterem

2007. 12. 08. Nyitvat: 11 órától, díjkiosztó 18 órától


 

24. Zemplén Tagszövetség

 


 

25. Szigetköz-Lővér Tagszövetség

 


26. Mátra Tagszövetség

3400 Mezőkövesd Sportpálya 2007. 12. 08. Nyitvat: 08-18 óráig.


 

27. Észak-Kelet Tagszövetség

 


 

28. Jászság Tagszövetség

 


 

 

 

2007-11-09

Az összes kiállítás

Európa Kiállítás - Bukarest

60. Országos Kiállítás

Bírálóképzés oktatási anyaga - 2015

59. Országos Kiállítás

Európa Kiállítás 2014 - Brno, Csehország

58. Országos Kiállítás

Német Postagalamb Kiállítás - 2014

Nemzeti Győztesek és Bajnokok Találkozója - 2013

57. Országos Kiállítás Katalógusa

Kiállítási sportkategória eredményei 2012-ben

Nemzeti Győztesek és Bajnokok Találkozója - 2012

57. Országos Kiállítás

33. Postagalamb Olimpia Nyitrán

Kontinentális Kiállítás katalógusa

Az FCI Kontinentális Kiállítás résztvevői, programja

I. FCI Kontinentális Kiállítás, 56. Országos Kiállítás

Kiállítási Sport eredmények - 2011

Nemzetközi Kiállítás - Tornalja

Nemzeti Győztesek és Bajnokok Találkozója - 2011

Új kiállítási szabályzat

32. Postagalamb Olimpia, Poznan

Az 55. Országos Kiállítás eredményei

55. Országos Postagalamb Kiállítás

Kiállítási Sport eredmények - 2010

Nemzeti Győztesek és Bajnokok Találkozója - 2010

Bírálói képzés

Európa Kupa Kiállítás

54. Országos Kiállítás

Kiállítási Sport eredmények - 2009

Nemzeti Győztesek és Bajnokok Találkozója - 2009

Változások az FCI kiállítási kategóriáiban

31. Postagalamb Olimpia - Dortmund

Az 53. Országos Kiállítás díjazott galambjai

Kiállítási eredmények - 2008

Országos Kiállítás - 2008. december 19-20.

IV. CHAMPIONOK, GYŐZTESEK TALÁLKOZÓJA

Közép-európai Kiállítás

Országos Kiállítás - 2008

Tagszövetségi kiállítások a 2007-es évben

Championok, Győztesek Találkozója

Postagalamb Olimpia - 2007

LEGFRISSEBB HÍREINK

A Szövetség által támogatott versenyzési lehetőségek 2016-ban

Olimpiai verseny, nemzetközi értékelés (CZ,HU,PL,SK), kibővített dúcbajnokság, nyílt versenyek

Részletek »

VERSENYEK

Dunántúl Nagydíj 2016

Egynapos, 700 km távolság feletti versenyutak szervezése, lebonyolítása a Dunántúlon élő postagalambászok számára.

Részletek »

KIÁLLÍTÁSOK

Európa Kiállítás - Bukarest

2016. január 29-31. Bukarest, Románia
Standard és Sport eredmények

Részletek »

GYÁSZHÍREK

Határi János (A38)

Részletek »

 


Hírek | A szervezet | Versenyek | Szabályzatok | Kiállítások | Postagalambászat | Gyűrűszámok | Galéria | Kapcsolat